Developerské projekty

V rámci sekce "Developerské projekty" zajišťujeme kompletní službu na klíč pro investora.

Zejména inženýrskou činnost v přípravě projektu a jeho vedení po dosažení územního a stavebního povolení.

Další službou, kterou se zabýváme je dodávka develeporského projektu na klíč. Dodávka na klíč obsahuje nejen inženýrskou činnost, ale i zajištění samotného projektu po stránce stavební. Rozsahově menší projekty realizujeme vlasními prostředky a na větší projekty přibíráme další partnery.

.

V roce 2019 jsme dokončili 3. fázi projektu "Moderní Hajany", kde bylo ve výstavbě 11 rodinných domů.

Ve 2. fázi bylo vystaveno 16 rodinných domů (dokončení 2017).

Ve 1. fázi  (rok 2015-2017) bylo vystaveno 15 rodinných domů.

Stavby Kroča s.r.o. je generálním dodavatelem tohoto projektu na klíč.

Na projektu spolupracujeme s realitní kanceláří Real Major s.r.o., jako s výhradním prodejcem a partnerem. Více na www.realmajor.cz nebo na www.moderni-hajany.cz 

Na rok 2021 a 2022 dokončujeme dalších 17 domu / dvojdomů a v lokalitě budeme v roce 2022 končit. Celkem jsem zde postavlili na  60 domů z celkových 100. 

.

V roce 2018 jsme vstoupili do projektu "Moderní Želešice" , kdy jsme společně s partnerem, realitní kanceláří www.realmajor.cz zakoupili 16 pozemků v obci Želešice v lokalitě Sádky III a IV. 

V roce 2019 bylo vydáno povolení na výstavbu infrastuktury a momentálně jednáme o vydání stavebního povolení na rodinné domy. 

V lokalitě vyroste 16 samostatně stojících rodinných domů o dvou podlažích a dispozici 5+kk s dvougaráží na parcelách od 500m2. 

V roce 2020 a 2021 byla postupně vydána stavbní povolení na domy a na podzim 2021 zahajujeme stavební práce, lokalitu plánujeme dokončit na konci začátku roku 2023.

Více o projektu na www.moderni-zelesice.cz nebo na www.realmajor.cz

.

Další projekty připravujeme a představíme je Vám je co to bude možné. Pro aktuální informace nás sledujte na Instagramu @stavby.kroca