O nás

Stavby Kroča s.r.o. je stavební společnost zaměřující se na komplexní dodávky staveb. Jako správná stavební firma umíme postavit projekt dle Vašich představ.

Ať už se jedná o levný dům, kanceláře nebo třeba výrobní halu, jsme Vám k dispozici. Společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a realizovala desítky zakázek, na jejichž konci byli vždy  spokojení zákazníci.

Používáme zásadně vysoce kvalitní stavební materiál a máme vyškolený personál. To je záruka té nejvyšší kvality našich služeb a našich staveb. 

Poslední dobou se specializujeme na vlastní nebo přátelské developerské projekty viz http://www.stavby-kroca.cz/developerske-projekty .

Vlastníme širokou paletu strojů, specializovaného nářadí, které zajišťují kvalitní a efektivní práci v širokém spektru stavebních prací. 

V naší společnosti naleznete bagry a nakladače od 1,6t do 12t, vibrační desky, mnoho druhů ručního nářadí, lešení, bednící prvky pro provádění monolitických konstrukcí. Dále vlastníme nákladní vozidla do 3,5t. 

 Img_3707Img_3709Img_3712Img_3715Img_3718

 

 

V rámci obnovy vozového parku se společnost rozhodla, že bude k osobní přepravě využívat pouze elektrické bateiové vozy (BEV) na které se jí podařilo zístak dotaci z operačního programu:
"Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost - Nízkouhlíkové technologie IV"

V prvním projektu

Název programu: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – Nízkouhlíkové technologie IV
Název projektu: Pořízení elektromobilu k podnikatelským účelům společnosti Stavby Kroča s.r.o.
Jméno žadatele: Stavby Kroča s.r.o.
Termín realizace: 2019
Způsobilé výdaje: 450 000,-Kč
Dotace: 337 500,- Kč
Popis projektu: Cílem projektu bylo pořízení elektromobilu za účelem přechodu společnosti Stavby Kroča s.r.o. k nízkouhlíkové dopravě a šetrnějšímu využívání energetických zdrojů. Doprovodným přínosem přechodu na elektromobilitu je i snížení nákladů na provoz a pravidelnou údržbu automobilu. 
Závěry a výsledky: V rámci projektu došlo k investici do elektromobilu, který slouží k podnikatelským účelům společnosti žadatele. 
Fotografie realizovaného projektu:

Img_3724Dotace-1-faze

V druhém projektu

Název programu: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – Nízkouhlíkové technologie V
Název projektu: 2. fáze pořízení elektromobilů k podnikatelským účelům společnosti Stavby Kroča s.r.o.
Jméno žadatele: Stavby Kroča s.r.o.
Termín realizace: 2021
Způsobilé výdaje: 1 225 950,41 ,-Kč
Dotace: 367 785,12,- Kč
Popis projektu: Cílem projektu bylo pořízení elektromobilu za účelem pokračování přechodu společnosti Stavby Kroča s.r.o. k nízkouhlíkové dopravě a šetrnějšímu využívání energetických zdrojů. 
Závěry a výsledky: V rámci projektu došlo k investici do již druhého elektromobilu, který slouží k podnikatelským účelům společnosti žadatele. 
Fotografializovaného projektu

Img_3706Dotace-2-faze